فلامک ماشین

چاپ

شرکت فلامک ماشین با هدف آشنا نمودن مدیران و مسئولین سازمانها به استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی و بهداشت محیط کار ، در سال 1373 تاسیس گردید.

در جهت انتخاب بهترین تولیدکنندگان اینگونه دستگاهها، با کلیه تولیدکنندگان اروپایی تماس و ضمن حضور در محل این کارخانجات، کیفیت و قیمت این محصولات مورد بررسی دقیق قرار گرفت و در نهایت، کمپانی IPC Group بزرگترین مجموعه تولید کنندگان انواع دستگاهها و تجهیزات نظافت مکانیزه صنعتی , انتخاب گردید .

IPC Group متشکل از کمپانی های Gansow , Soteco , Portotecnica , Faip , Euromop , Ready System و Pulex می باشد که مجموعه تولیدات آنان جوابگوی کلیه نیازهای نظافت مکانیزه صنعتی می باشند.

در حال حاضر وبا توجه به نیاز بازار ایران ,این شرکت محصولات سه کمپانی Gansow,SotecoوPortotecnica را در ایران عرضه و متعهد ارائه خدمات پس از فروش محصولات آنان می باشد .

شرکت های مذکور به لحاظ بکارگیری تیم مجرب تحقیقات و فن آوری ( Research and Development ) براساس داده های نمایندگان در کشورهای مختلف , تولیدات خود را ضمن رعایت استاندارد های جهانی , با نیازهای روز مصرف کنندگان تطبیق داده و در صورت لزوم ونیاز بازار ,مدل های جدید نیز طراحی و تولید می نماید.

کیفیت بالای دستگاهها و قطعات مصرفی کمپانی های فوق و خدمات پس از فروش بسیار متعهدانه نمایندگان فروش آنان در کل دنیا , مجموعه ای را بوجود آورده اند که میتواند شریک بسیار قابل اعتمادی برای متقاضیان نظافت مکانیزه صنعتی در هرسطحی باشد .

پردیس صنعت عرضه کننده انواع دستگاه ها و تجهیزات نظافت و شستشوی فلامک ماشین

 

شماره تماس: 

03133880391 و 09133189353

دریافت کاتالوگ جامع