بالابر هالوت

چاپ

گروه هالوت (Haulotte Group) تولیدکننده فرانسوی پلت فرم های هوایی است که سومین شرکت بزرگ در سطح جهان در این زمینه کاری است. گروه هالوت از ادغام پینگلی (Pinguely) و هالوت در سال ۱۹۹۵ شکل گرفت و به هالوت تغییر نام داد.

پینگلی، یکی از شرکت های ادغام شده در هالوت، توسط آلکساندر پینگلی در لیون فرانسه در سال۱۸۸۱ شکل گرفت. در ابتدا آن ها لوکوموتیوهای بخار را می ساختند اما با ساختن تجهیزات به کار خود تنوع بخشیدند. در سال ۱۹۳۰، پینگلی دست به تولید لوکوموتیو تراموای بخار زد. در سال ۱۹۳۲، پینگلی حفار بخار را ساخت. پینگلی یک سازنده عمده لوکوموتیو برحسب تعداد تولید نبود. شرکت تصمیم گرفتند که تولید لوکوموتیو بخار را متوقف کند و بر ساخت تجهیزات حفر زمین و جرثقیل های سیار متمرکز شود.

سابقه هالوت دیگر شرکت ادغام شده به سال ۱۹۲۴ برمی گردد که در شهر ال هورمه (L›Horme) توسط آرتور هالوت تاسیس شد. آن ها متخصص تولید پلت فرم های هوایی، جرثقیل های سیار و دکل ها بودند.

پینگلی و هالوت هر دو در پروژه پولاد (Creusot-Loire) باهم همکار بودند. پروژه کروست لویر در سال ۱۹۸۴ ورشکست شد و آینده پینگلی و هالوت در ابهام قرار گرفت. در سال ۱۹۸۵، هردو شرکت توسط پیر سابوت (Pierre Saubot) خریداری شد. سابوت بازارهایی جدید برای پلت فرم های هوایی را کشف کرد و این کار را به هالوت اختصاص داده بود. پینگلی در این اثنا جرثقیل برجی ساخت و قراردادش را با ارتش فرانسه در این زمینه تکمیلکرد. در نیمه دهه ۹۰ میلادی، هالوت عمده تولید کننده پلت فرم های هوایی در فرانسه شد. این دو شرکت که در دهه ۸۰ میلادی بطور جدا از هم بودند در سال ۱۹۹۵ باهم ادغام شده و شرکت پینگلی-هالوت را شکل دادند. تصمیم گرفته شد تا کار بر کسب و کار پلت فرم هوایی متمرکز شود گرچه پینگلی برنده قراردادی به ارزش ۳۰۰ میلیون فرانسوی برای تامین تجهیزات برای ارتش فرانسه شده بود.

سابوت تصمیم گرفت که همه محصولات قبلی را رها کند و بر پلت فرم های هوایی خودکار تمرکز کند.. پینگلی- هالوت طراحی، تحقیقات، توسعه و بازاریابی را انجام می داد. در سال۱۹۹۷، آخرین تجهیزات برای ارتش فرانسه را تحویل داد. شرکت کوشش کرد تا با تقاضا در این زمان هماهنگ شود و شرکت های فرعی در آلمان و بریتانیا تاسیس کند. در سال ۱۹۹۸، شناخته شده تر در بین عموم شد و فروش آن از ۲۵ میلیون یورو در سال ۱۹۹۵ به ۵۶ میلیون یورو در سال۱۹۹۸ افزایش یافت. در سال ۱۹۹۹، پینگلی- هالوت ۳۰۰۰ عدد در سال تولید کرد و در سال ۲۰۰۰ کارخانه جدید در ریمس ( Reims) راه افتاد که تولید را به ۶۰۰۰ عدد رساند. در همین دوره، پینگلی-هالوت تولیدشان را به استرالیا، هلند، پرتغال و اسپانیا گسترش دادند. در سال ۲۰۰۰، پینگلی-هالوت برای انجام کار در ایالات متحده آمریکا دست به مذاکراتی زد. در پایان سال۲۰۰۱ تولید تا ۱۰۰۰۰ عدد و فروش آن به ۲۴۶ میلیون دلار رسید. پینگلی- هالوت به برزیل، سنگاپور، سوئد و آمریکا گسترش یافت. تا نیمه ۲۰۰۲، پینگلی هالوت سومین سازنده بزرگ پلت فرم های جهانی با سهم جهانی ۱۷درصد بود.

هالوت به گروه هالوت در سال ۲۰۰۵ تغییر نام داد بنابراین نام پینگلی بعد از ۱۲۴ سال به پایان خود رسید. کسب و کار اصلی این گروه تولید و ساخت بوم های مفصلی، بالابرهای آکاردئونی، بالابرهای تلسکوپی، بوم های یدک کش و پلت فرم های عمودی است.

در ۲۴ جولای ۲۰۰۸، گروه هالوت شرکت بیل جکس بزرگترین تولید کننده داربست آمریکا را به دست آورد. این روزها، گروه هالوت سه کارخانه در فرانسه، یک کارخانه در اسپانیا، ۲ کارخانه در ایالات متحده (پیش از بیل-جکس) و یک کارخانه در رومانی دارد.

نوآوری و ایمنی از مهم ترین اولویت های این گروه است و همه محصولات آن دارای استاندارد کیفیت ISO 9001 است.

پردیس صنعت عرضه کننده انواع بالابر هالوت
 

شماره تماس: 

03133880391 و 09133189353

دریافت کاتالوگ جامع