هواسان تبریز

چاپ
هواسان در سال 1371 با اندیشه کارآفرینی، در زمینه هوای فشرده با هدف تولید کمپرسور صنعتی تشکیل شد و امروز این مجموعه به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع کمپرسور صنعتی و کمپرسور معدنی تبدیل و با استفاده از تکنولوژی های مدرن و روز اروپا محصولات خود را به بازار عرضه می نماید و به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده کمپرسور و تجهیزات هوای فشرده و مخازن استاندارد در خاورمیانه فعالیت دارد. هواسان تبریز کوشیده است همواره با نوآوری، بهینه سازی و بهبود مستمر، اثربخشی و رقابت پذیری محصولات و خدمات پس از فروش، خود را ماندگار نماید.
مدیریت خلاق و کارکنان متعهد و دلسوز این شرکت با تکیه بر ایمان به حفظ کیفیت محصولات و جلب رضایت مشتریان و با  بهره گیری از بهترین سازندگان داخلی ، کنترل دقیق محصولات و تضمین ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بر اساس استقرار مدلهای نوین مدیریتی و حرکت آن به سمت مدیریت کیفیت  فراگیر (TQM) گام های استواری برداشته و جهت هموار کردن راه در سال 79 موفق به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندار ISO 9002 و اخذ گواهینامه در این زمینه گردیده وهمچنین  گواهینامه ISO 9001 بر اساس ورژن 2008  را نیز دریافت نموده است .
بسیاری از شرکت های تولیدی و صنعتی کشور در اکثر صنایع همچون نفت، گاز و پتروشیمی، ‌خودرو، نیروی محرکه و ماشین سازی، نساجی، چرم، ‌غذایی، بسته بندی، ‌چاپ، دارویی و شیمیایی، لاستیک و پلاستیک،‌ آهن و فولاد، سیمان،‌ گچ، شیلات و آبزیان ، شیشه و سرامیک و چینی و غیره از محصولات متنوع شرکت استفاده می نمایند.
پردیس صنعت نمایندگی رسمی شرکت هواسان تبریز و فروشنده کمپرسور هواسان است که به افراد مراجعه کننده یا تماس گیرنده مشاوره رایگان و صادقانه در هنگام خرید می دهد تا انتخابی درست متناسب با کار خویش داشته باشند و در عین حال پس از خرید خدمات پس از فروش را انجام می دهد.
 

شماره تماس: 

03133880391 و 09133189353

دریافت کاتالوگ جامع