لیفتراک دوو 5 ، 6 ، 7 ، 8 تن

کد این محصول: 103

031-33880391
031-33880391

0913-3189353

0913-4012353
0912-4777929
031-33880391
  
معرفی و مشخصات

فروش لیفتراک دوو 5 ، 6 ، 7 ، 8 تن

جهت اطلاع از نحوه خرید لیفتراک دوو 5 ، 6 ، 7 ، 8 تن و قیمت لیفتراک دوو 5 ، 6 ، 7 ، 8 تن با ما تماس بگیرید.

 

لیفتراک های دیزلی 5 ، 6 ، 7 ، 8 تن

لیفتراک های توانمند برای هر کاربردی

راحت، با بهره وری بالا و هزینه نگهداری کم عوامل برد مدل های پروفایو است. دوسان جمعی از ویژگی ها را که شامل  تکنولوژی های پیشرفته، راحتی کاربر، کارآیی عملکرد و پیشرفت در خدمات رسانی است را ارائه می دهد.  مدل های جدید pro5 بهره وری را افزایش داده و هزینه های کارکردی را با قسمت هایی کاهش می دهد:

بهبود راحتی کاربر، قدرت بالا، کارآیی سوخت، تنظیم دود از موتورها، دیسک ترمزهای خنک شده با روغن، بدون هزینه نگهداری، انتقال نیروی برگشت، بالابر و کج شدگی آن با والو کنترل هیدرولیک قفل می شود، سیستم هوشمند کاربر، افزایش زمان نگهداری و قابلیت سرویس پذیری، 2 تا 3 انتقال اتوشیفت سرعت

دیسک ترمز که با روغن خنک می شود

اساسا بدون هزینه، دیسک ترمزهای با روغن خنک شده تجهیزات استانداردی هستند.

- اکسل کاملا شناور خودرو

- انتقال نیروی برگشت

والو کنترل سوارشده که به دقت فشار روغن کلاچ را تنظیم کرده است که هدایت جلو و عقب به طور نرمی انجام می شود. کلا جایی که پرت ها قرار گرفته اند بررسی کردن و تمیز کردن آن آسان است.

::::: سیستم فرمان کاملا هیدرولیک

با طراحی بلبرینگ غلتکی  ردیف شده برای اجرا در محیط های آلوده و کاربری ها بسیار با امکان واکنش سریع

::: تمیزکننده هوا

ظرفیت هوا، تمیزکننده هوای دوگانه فواصل سرویس طولانی است. فیلتر اولیه را می توان شست و تا 5 بار  استفاده کرد. جذب هوای زیاد در محافظ و کمک به تمیز کردن، هوای خنک شده در سیستم جذب موتور

افزایش ظرفیت خنک سازی

رادیاتور آلومینیومی ظرفیت خنک سازی عالی را فراهم نموده است با بهبود جریان هوا که نیاز موتور را در کارهایی با ظرفیت زیاد در محیط هایی با تقاضای زیاد را برآورده می کند

آسایش با کارآیی هم معناست

دوسان می داند که راحتی کاربر عنصری کلیدی در سطح بهره وری برای انتقال هرگونه موادی در انبار است و پروفایو شامل قسمت هایی برای به دست آوردن حداکثر سطح کارایی و راحتی است

فضای مناسب برای کاربر با طراحی عالی

جاپای مناسب برای کاربر، از لحاظ ارگونومیکی ستون فرمان شیب دار و پدال ها طوری قرار گرفته اند که سهولت کار را ممکن می سازد.

پانل ابزار یکپارچه

پانل ابزار یکپارچه و مرکزی که آسان برای خواندن است و کارایی را برای کاربر حداکثر می کند. درجه سوخت، ساعت متر موتور، فشار روغن موتور، سردکننده و دمای انتقال، قفل شدگی دکل، کمربند ایمنی، درجه سطح روغن ترمز را دارد تا کاربر را آگاه نموده و وی را از همه سیستم های کارکردی وسیله آگاه کند.

سیستم هوشمند کاربرOSS) Operator Sensing System)

 

با صندلی معلق شیک

صندلی معلق قابل تنظیم راحت، دارای آلارم پارک است که زمانی که کاربر صندلی را بدون فعال نمودن ترمز پارک ترک می کند هشدار می دهد. چراغ هشدار که نشانگر بستن کمربند است برای 10 ثانیه به کاربر یادآوری میکند که کمربند خود را ببندد. انتقال به وضعیت خنثی به معنی انتقال بطور خودبخودی به حالت خنثی تغییر می یابد زمانی که کاربر صندلی را ترک می کند با حرکت موتور و اهرم هدایت در جلو و عقب

موقعی که کاربر لیفتراک را به عقب می راند، قسمتی وجود دارد که بسته به تمایل فرد بوقی  فعال شده تا  به افراد اطراف وسیله هشدار دهد.

با سیستم ترمز دیسکی روغنی خنک کاری شده منحصر به فرد ODB

باطری مخصوص بدون نیاز به نگهداری

دارای پله های عریض و دسته گیرنده

پله های عریض با سطح ضد سقوط و دارای دسته برای ورود و خروج آسان

پرسش و پاسخ
آیا رانندگی با لیفتراک نیاز به گواهینامه دارد؟

پردیس صنعت
راننده لیفتراک باید دارای گواهینامه مخصوص رانندگی با این وسیله باشد و آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشد. او باید توانایی مناسبی از نظر بینایی، شنوایی و جسمانی داشته باشد. در برنامه های آموزشی باید با کلیه دستورالعمل های عملیاتی، هشدارها و احتیاط کاری با انواع لیفتراک آشنا شده و تفاوت های بین لیفتراک و خودرو را شناخته و مهارت لازم در بارگیری و تخلیه بار را فرابگیرند که این می تواند منجر به کاهش حوادث و آسیب های وارده به تولید شود.
چه عواملی باعث کاهش خطر واژگونی و افزایش پایداری لیفتراک می شود؟

پردیس صنعت
عواملی که باعث کاهش خطر واژگونی و افزایش پایداری لیفتراک می شود شامل موارد ذیل است.
مطمئن شوید بار پایدار بوده و به صورت ایمن روی شاخک ها قرار گیرد. تا زمانی که بارها را در برنگرفته اید شاخک ها را به جلو حرکت ندهید. بار را تا حد ممکن به عقب بیاورید تا تعادل آن برقرار شود. هنگام حرکت، بار را تا حد ممکن نزدیک سطح زمین نگهدارید. همواره با سرعتی برانید که بتوانید بدون بر هم خوردن پایداری، دستگاه را متوقف کنید. در سطوح لغزنده، لیز و خیس با سرعت پایین رانندگی کنید.هنگام چرخش در پیچ ها تا حد ممکن سرعت را کم کنید. از رانندگی در سطوح سست و دارای فرورفتگی و برآمدگی دوری کنید.
لیفتراک ایمن چه نوع لیفتراکی است؟

پردیس صنعت
لیفتراک ایمن لیفتراکی است که بتواند در شرایط مختلف پایداری خود را حفظ کرده و با سرعت و دقت بیشتر در زمان کمتر بتواند بارهای بیشتری را جابه جا کند بدون اینکه حادثه ای به وجود آورد. از جمله سیستم های جدید الکترونیکی هوشمند که برای افزایش پایداری این دستگاه طراحی و روی آن نصب می شود سیستم پایداری فعال SAS است.
بارگیری در لیفتراک ها چگونه است؟

پردیس صنعت
بارگیری در لیفتراک ها به شیوه های مختلفی وجود دارد که شامل روش های قالبی، آجری، فرفره ای و بارچینی نامنظم است. در روش قالبی که معمول ترین روش بارگیری درلیفتراک است به علت ناپایداری ردیف های بالایی بارهای چیده شده، بار را باید به کمک سیم بکسل، تسمه و روش های دیگر به طور محکم بست و مهار کرد. در روش آجری همانند آجرچینی، بارها چیده شده و هر سطح حدود 90 درجه چرخش پیدا می کند و بارها در یکدیگر همانند آجر فرو رفته و باعث مهار شدن یکدیگر می شوند. در روش فرفره ای زمانی که نتوان از الگوی آجری به دلیل ناپایداری بار استفاده کرد، به کار گرفته می شود. در روش بارچینی نامنظم از تکه های چوبی، تخته های چندلا یا مقواهای کلفت در بین لایه های بارهای با شکل های نامنظم مانند قالب های ریخته گری، کیسه ها و سایر شکل های نامنظم استفاده می شود تا پایداری این گونه از بارها تثبیت شود.
چه مدت زمان بخش های مختلف لیفتراک نیاز به سرویس دارد؟

پردیس صنعت
قسمت های مختلف لیفتراک را باید چند وقت یک بار بررسی یا تعویض کرد. سیستم هیدرولیک، روغن موتور در دیزلی، بنزینی و گازی، روغن سیستم نیروی محرکه و فیلتر هوا هر 8 ساعت باید بازدید شوند. لولاهای دکل، پین لوله ها، میله رابط فرمان و چرخ ها، بلبرینگ ها هر 200 ساعت و بلبرینگ های چرخ هر 1000 ساعت باید روغن کاری شوند. روغن موتور در دیزلی، بنزینی و گازی هر 200 ساعت ، روغن سیستم نیروی محرکه هر 1000 ساعت ، فیلتر هوا هر 2000 ساعت، روغن دیفرانسیل هر 1000 ساعت، فیلتر روغن هیدرولیک هر 2000 ساعت، فیلتر روغن انتقال قدرت هر 2000 ساعت کارکرد دستگاه باید تعویض شود.
تا چه میزان ظرفیت لیفتراک برای انتقال است؟

پردیس صنعت
جدول بار دستگاه که نشان دهنده ظرفیت دستگاه در فواصل مختلف از نظر ارتفاع دکل و مرکز بار است، باید در دستگاه نصب شده و در دسترس راننده بوده و او نیز هنگام جابه جایی بار قادر به خواندن و استفاده از آن باشد.
حداکثر ارتفاع شاخک لیفتراک بدون بار در حال حرکت باید چقدر باشد؟

پردیس صنعت
حداکثر ارتفاع از سطح زمین باید 15 سانتی متر باشد.
لیفتراک چند تن با شاخک چند متری برای بلند کردن یک محموله چهار تنی به طول سه متر مناسب است .البته از طول هم باید بلند کرد

پردیس صنعت
نیاز به اطلاعات بیشتری وجود دارد لطفا با کارشناس لیفتراک مجموعه تماس بگیرید یا شماره تماس خود را ارسال نمایید تا ما با شما تماس بگیریم ولی در کل به نظر می رسد که لیفتراک 5 تن مناسب باشد و در مورد نوع بار می توان از شاخک های متفاوت یا الحاقی های مختلف بهره برد

شما هم سوال خود را بپرسید:
کد امنیتی:
کد امنیتی
تصویر جدید
مشتریان ما

لیست بعضی از خریداران لیفتراک پردیس صنعت:

 

نام شرکت

زمینه فعالیت

مکان

دستگاه خریداری شده

ایران چوب

چوب و کابینت

اصفهان- نجف آباد

لیفتراک دیزلی 5 تن

لایه های آغشته کویر

صنعتی

اصفهان

لیفتراک دیزلی 5 تن

همپای صنعت

صنعتی

اصفهان

لیفتراک دیزلی 5 تن

تک ستاره گلپایگان

شیمیایی

اصفهان- گلپایگان

لیفتراک دیزلی 3.5 تن

نمکال

 

خراسان رضوی- سبزوار

لیفتراک 2 تن دوگانه سوز

ایران پلاست

پلاستیک

چهارمحال و بختیاری-شهرکرد

لیفتراک 2 تن دوگانه سوز

پیشگامان پخش صدیق

پخش مواد غذایی

تهران

لیفتراک 2 تن دوگانه سوز

خنج نوشینه

صنایع غذایی

فارس

لیفتراک 1.8 تن دوگانه سوز

سردخانه دنای شرق

سردخانه میوه کهگیلویه و بویراحمد-یاسوج لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

شرکت پیشگام

قطعات و تجهیزات خودرو

البرز- اشتهارد

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

نشریه معارف

چاپ و نشر

قم

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

بانک سپه

اداری

اصفهان

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

بیسکویت فرخنده

صنایع غذایی اصفهان

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

چینود صنایع غذایی اصفهان لیفتراک 3 تن دوگانه سوز
ظریف مصور نساجی چهارمحال و بختیاری- بروجن لیفتراک 2 تن دیزلی
فرمان خودرو قطعات خودرو اصفهان لیفتراک 3 تن دوگانه سوز
بالان صنعت تولید بالابر فارس-شیراز لیفتراک 3 تن دوگانه سوز
اطلس پمپ سپاهان قطعات خودرو اصفهان لیفتراک 2.5 تن دیزل

تعاونی کارکنان ذوب آهن

کانکس سازی

اصفهان

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز


  
درخواست خرید
عنوان محصول:
نام شما:
ایمیل:
تلفن:
پیام:
کد امنیتی:

شماره تماس: 

03133880391 و 09133189353

دریافت کاتالوگ جامع