ديزل ژنراتور آکسا

کد این محصول: 612

031-33880391

031-33880391

031-33880391

09133189353

09124777929

031-33880391

  
معرفی و مشخصات
مشخصات جزئي اين محصول شامل:مشخصات دستگاه: مدل دستگاه - موتور - مدل موتور مشخصات فني : تعداد سيلندر - اگزوز - ظرفيت روغن - مصرف سوختقدرت: قدرت موتور در حالت اظطراري و دايم كارمشخصات ابعادي: ابعاد - وزن موتوربه زودي در سايت قرار خواهد گرفت -  تا پيش از آن مي توانيد براي پرسش هرگونه سوالات فني و يا مشاوره اي با شماره مستقيم كارشناس فروش ديزل ژنراتورها  در بخس تماس با ما ارتباط برقرار نماييد.  معرفي كمپاني آكسا - Aksa مجموعه جهاني آكسا - aksa - يكي از قوي ترين پيشگامان در زمينه توليد و انتقال انرژي در زمينه توليد و انتقال انرژي در جهان مي باشد. اين گروه متشكل از 3 كارخانه توليدي به شرح زير مي باشند:استامبول تركيه (با مساحت بيش از 10000 متر مربع) - Gunesliاستامبول تركيه (با مساحت بيش از 25000 متر مربع) - Mahmutbeyانگلستان (با مساحت بيش از 2100 متر مربع) - Dursley, Gloucestershireشركت آكسا طيف وسيعي از ديزل ژنراتورهاي بنزين سوز، گاز سوز و گازوئيل سوز، از 2/2 تا 2500 با انواع موتور و آلترناتورهاي مورد نياز مشتري را با هدف جلب رضايت مشتري توليد مي كند.تيم مهندسي آكسا كليه نيازهاي مشتري را شناخته و در جهت رفع اين نيازها اقدام به طراحي و توليد مي نمايد. دفتر و نمايندگي هاي آكسا در نقاط مختلف جهان آماده پاسخگويي و ارائه خدمات به مشتريان اين شركت مي باشد.عمده محصولات آكسا عبارتند از :1-       ديزل ژنراتور -  Diesel Generator2-       اتاقك هاي بي صدا - Silent canopy3-       كانتين - Container4-       برجكهاي روشنايي - Lighting Tower5-       ژنراتورهاي گاز سوز - Gas Powered Generators6-       مبيل - Mobile Diesel
پرسش و پاسخ
دیزل ژنراتور چگونه کار می کند؟

پردیس صنعت
دیزل ژنراتور وسیله ای است که به لحاظ کارکردی سوخت دیزلی را به الکتریسیته تبدیل می کند. در اصل، دو وسیله جداگانه برای تولید انرژی باهم کار می کنند که حرکت را به انرژی الکتریکی با استفاده از الکترومگنت ها تبدیل می کنند.
کاربردهای دیزل ژنراتور چیست؟

پردیس صنعت
در کارخانه ها، کارگاه ها، محیط های صنعتی، مکان های ساختمانی، جاده ها و راه آهن، نمایشگاه ها و ... به منظور به کار گیری در حالت های عدم وجود برق شهری و یا به منظور کاهش هزینه های مصرف انرژی کاربرد دارند.
نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور چگونه است؟

پردیس صنعت
متناسب با اندازه و نوع آن توسط مصرف کننده و یا فروشنده امکان پذیر می باشد.
ابعاد دیزل ژنراتور چقدر است؟

پردیس صنعت
ابعاد دیزل ژنراتورهای نیز متناسب با توان ها متفاوت می باشد و می تواند به اندازه دو متر مربع باشد تا حتی به اندازه ی یک کانتینر 20 فوت و بیشتر
آیا برای صدای دیزل ژنراتور نیاز به اطاقک ضد صدا است؟

پردیس صنعت
بستگی به موقعیت استفاده دارد. اگر در مکان هایی که نمی خواهیم آلودگی صوتی داشته باشیم حتما نیاز به استفاده از اطاقک ضد صدا است. زیرا دیزل ژنراتور در هنگام کار، صدای زیادی تولید می کند.
آیا دیزل ژنراتور مورد نیاز، دایم کار است یا اضطراری؟

پردیس صنعت
متناسب با کاربری های مختلف می توان از آن به طور اتوماتیک در حین قطع جریان برق و یا به صورت دائمی استفاده کرد.
تابلوی تمام اتوماتیک چیست و آیا برای استفاده از دیزل ژنراتور نیاز است یا خیر؟

پردیس صنعت
بستگی به نوع نیاز مشتری دارد. مزیت تابلو این است که زمانی که برق برود انرژی الکتریکی بلافاصله به شبکه بر می گردد و از کار افتادن دستگاهها جلوگیری می کند.
گارانتی و خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور چگونه است؟

پردیس صنعت
این دیزل ژنراتور ها دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.
سایز اگزوز دیزل ژنراتور چقدر باید باشد

شما هم سوال خود را بپرسید:
کد امنیتی:
کد امنیتی
تصویر جدید
درخواست خرید
عنوان محصول:
نام شما:
ایمیل:
تلفن:
پیام:
کد امنیتی:

فهرست محصولات

  • cataluge-icon
  • مشتریان پردیس صنعت
  • خدمات ویژه مشتریان

  • خرید کمپرسور
  • خرید بالابر و لیفتراک

شماره تماس: 

03133880391 و 09133189353

دریافت کاتالوگ جامع