ریچ تراک 1 ، 1.3 ، 1.5 ، 2 ، 2.5 تن

کد این محصول: 123

031-33880391
031-33880391

0913-3189353

0913-4012353
0912-4777929
031-33880391
  
معرفی و مشخصات

ریچ تراک 1 ، 1.3 ، 1.5 ، 2 ، 2.5 تن

 

لیفتراک های  الکتریکی چرخ عقب کارکرد عالی را ایجاد می کنند. طراحی جمع و جور و برای کار در فضاهای محصور مناسب اند مانند کانتینرها، واگن ها یا کامیون ها. برای راحتی مناسب، F. C. U. (واحد اتاقک جلویی) از لحاظ ارگونومیکی برای رانندگی راحت و ضدخستگی طراحی شده است. برای کنترل نرم، A.C.T (تکنولوژی فعال کنترل)در سیستم AC (هیدرولیک)یکپارچه شده اند.

برای قابلیت اطمینان و عمر O.C.D.B (دیسک ترمز خنک شده با روغن) در همه لیفتراک های الکتریکی دوسان تجهیز شده اند:

بهبود ویژگی های راحتی کاربر، موتورهای سبک وزن با قدرت بالا،  دیسک ترمزهای خنک شده با روغن بدون هزینه نگهداری، انتقال نیروی برگشت، بالابر و کج شدگی آن با والو کنترل هیدرولیک قفل می شود، سیستم هوشمند کاربر، افزایش زمان نگهداری و قابلیت سرویس پذیری، تکنولوژی کنترل فعال ویژه دوسان، سیستم هوشمند کاربر


دوسان ویژه ACT(تکنولوژی کنترل فعال)

این سیستم نوآور چندین مزیت عالی دارد. کنترل کارکرد فعال که  کارکردی خودتنظیم برای تغییرات در شرایط کاری دارد. کنترل انرژی فعال  عملکرد ثابتی تا 80 درصد عمر شارژ باتری حفظ می کند. کنترل راحت و فعال پارامترهای کارکردی را  با استیل راننده برای افزایش راحتی، اعتماد به نفس و آسایش وی منطبق می کند. سیستم کنترل دمای فعال خودش  زمانی که دمای بیش از حد را یافت برای تصحیح عدم تعادل دما عمل می کند.

انتخاب کارکرد کاربر  محور

کاربر ظرفیت کارکردی لیفتراک را کنترل می کند و بهره وری و سرعت مصرف باتری را مناسب با نیازهای کارکردی می تواند بهینه کنند.

سبک H ( کاکرد بالا)، سبک S(کارکرد استاندارد)، سبک E (کارکرد کارای انرژی)، سبک لاک پشتی M (سرعت رفت و آمد را کاهش می دهد در حالی که سرعت بالابری را حفظ می کند)

کار بیشتر هر شارژ باتری

کارکردهای اجرایی قابل برنامه ریزی که عملکرد لیفتراک را برای کارایی انرژی فراهم می کنند برای به حداکثر رساندن کارایی هر شارژ باتری


سیستم فرمان کاملا هیدرولیک

ارتباط مکانیکی بین چرخ فرمان و محور فرمان وجود ندارد که پس زدن را حذف نموده و به کاربر کنترل دقیق فرمان را می دهد با نیاز کم به تلاش به رغم سرعت لیفتراک

ترمزهای دیسکی با روغن خنک شده

اساسا نیاز به نگهداری ندارد، دیسک ترمزهای با روغن خنک کاری شده که در این سری انتخابی اند. سیستم ترمز محصور آلودگی بیرونی را حذف نموده و طول عمر ترمز آن را به طور معنی داری تا 5 برابر بیشتر در مقایسه با ترمزهای کفشی معمول افزایش می دهد.


AITC (کنترل گشتاور هوشمند)

سیستم بازخورد حلقه بسته بار را در موتورهای درایو و هیدرولیک تحت نظر دارد و سرعت را مطابق با اینکه لیفتراک با بار است یا بدون بار حفظ می کند. همچنین شتاب واکنشی، شیب بندی عالی و حفاظت کامل در برابر مدارهای باز / کوتاه با پانل نظارت بر دمای مداوم و موتورهایی که بهره وری را حداکثر می کند.

اکسل جلویی حرکتی

رانندگی ایمن تری به علت پایه بزرگتر چرخ فراهم می کند. موقعی که کوتاهتر شد، قدرت مانور بسیار عالی می دهد.


فضای مناسب برای کاربر با طراحی عالی

جاپای مناسب برای کاربر، از لحاظ ارگونومیکی ستون فرمان شیب دار و پدال ها  طوری قرار گرفته اند که سهولت کار را ممکن می سازند.

حفاظ بالاسری و بخش جلویی با دید بسیار بالا

پنجره دکل وسیع تر، شیلنگ های هیدرولیک دوباره قرار گرفته اند و نوعی که وجود دارد خطوط دید را در عقب و بالای بار فراهم می کند.

فضای اتاقک بزرگ که به خوبی طراحی شده است

جاپای زیاد برای کاربر، ستون فرمان شیب دار و پدال های کاربر به گونه ای از نظر ارگونومی قرار گرفته اند که سهولت کار را برای کاربر ممکن می سازد.


پانل ابزار یکپارچه

پانل ابزار یکپارچه و مرکزی که خواندن آن ساده بوده و کارایی را برای کاربر حداکثر می کند. درجه سوخت، ساعت متر موتور، فشار روغن موتور، دمای سردکننده و انتقال، قفل دکل، خنثی انتقال، کمربند ایمنی، درجه سطح روغن ترمز که کاربر را از همه سیستم های کارکردی وسیله آگاه و مطلع می کند.


ضد رول پایین و عقب

توقف در سطح شیب دار، سیستم ضد رول پایین و عقب  از لغزش لیفتراک جلوگیری می کند.


سیستم هوشمند کاربری(OSS)

این سیستم موقعی که کاربر بدون درگیر کردن ترمز پارک صندلی خود را ترک می گوید آلارم هشدار می دهد. چراغ نشانگر بستن کمربند ایمنی برای 10 ثانیه برای یادآوری به کاربر روشن می شود. انتقال شیفت خنثی انتقال بطورخودبخود به حالت خنثی تغییر پیدا می کند زمانی که کاربر صندل یخودش را ترک می کند با کار موتور و اهرم هدایت به جلو یا عقب

پرسش و پاسخ
مهم ترین مزیت لیفتراک های برقی چیست؟

پردیس صنعت
مهم ترین مزیت لیفتراک های برقی عدم ایجاد آلودگی صوتی و آلودگی هوا است.
شارژ باتری در لیفتراک های برقی چگونه است؟

پردیس صنعت
شارژ باتری در لیفتراک های برقی باید در مکان های خاصی که برای این کار طراحی شده است انجام پذیرد. باتری های قابل شارژ معمولا به دو نوع سربی و نیکل- آهن هستند. حلال های شیمیایی این باتری ها اسید و باز هستند که هنگام شارژ این باتری ها به دلیل آزاد شدن هیدروژن و اکسیژن خطر انفجار دارند. برای رقیق کردن، اسید را به آب و به آرامی اضافه کنید. هرگز آب را به اسید اضافه نکنید. دقیقا از الکترولیتی که گفته شده برای شارژ باتری ها استفاده کنید. هنگام اضافه کردن آب باتری به باتری حتما از حفاظ تمام صورت، لباس آستین بلند و دستکش مخصوص استفاده کنید.
چه نوع لیفتراکی را برای کار در داخل ساختمان پیشنهاد می دهید؟

پردیس صنعت
برای کار در داخل ساختمان بهترین وسیله، لیفتراک برقی است به خاطر عدم ایجاد آلودگی صوتی و آلودگی هوا بهتر است از لیفتراک های گازوییلی و بنزینی به خاطر تولید مونوکسید کربن برای کار در داخل ساختمان استفاده نکنید.
آیا رانندگی با لیفتراک نیاز به گواهینامه دارد؟

پردیس صنعت
راننده لیفتراک باید دارای گواهینامه مخصوص رانندگی با این وسیله باشد و آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشد. او باید توانایی مناسبی از نظر بینایی، شنوایی و جسمانی داشته باشد. در برنامه های آموزشی باید با کلیه دستورالعمل های عملیاتی، هشدارها و احتیاط کاری با انواع لیفتراک آشنا شده و تفاوت های بین لیفتراک و خودرو را شناخته و مهارت لازم در بارگیری و تخلیه بار را فرابگیرند که این می تواند منجر به کاهش حوادث و آسیب های وارده به تولید شود.
چه عواملی باعث کاهش خطر واژگونی و افزایش پایداری لیفتراک می شود؟

پردیس صنعت
عواملی که باعث کاهش خطر واژگونی و افزایش پایداری لیفتراک می شود شامل موارد ذیل است.
مطمئن شوید بار پایدار بوده و به صورت ایمن روی شاخک ها قرار گیرد. تا زمانی که بارها را در برنگرفته اید شاخک ها را به جلو حرکت ندهید. بار را تا حد ممکن به عقب بیاورید تا تعادل آن برقرار شود. هنگام حرکت، بار را تا حد ممکن نزدیک سطح زمین نگهدارید. همواره با سرعتی برانید که بتوانید بدون بر هم خوردن پایداری، دستگاه را متوقف کنید. در سطوح لغزنده، لیز و خیس با سرعت پایین رانندگی کنید.هنگام چرخش در پیچ ها تا حد ممکن سرعت را کم کنید. از رانندگی در سطوح سست و دارای فرورفتگی و برآمدگی دوری کنید.
لیفتراک ایمن چه نوع لیفتراکی است؟

پردیس صنعت
لیفتراک ایمن لیفتراکی است که بتواند در شرایط مختلف پایداری خود را حفظ کرده و با سرعت و دقت بیشتر در زمان کمتر بتواند بارهای بیشتری را جابه جا کند بدون اینکه حادثه ای به وجود آورد. از جمله سیستم های جدید الکترونیکی هوشمند که برای افزایش پایداری این دستگاه طراحی و روی آن نصب می شود سیستم پایداری فعال SAS است.
بارگیری در لیفتراک ها چگونه است؟

پردیس صنعت
بارگیری در لیفتراک ها به شیوه های مختلفی وجود دارد که شامل روش های قالبی، آجری، فرفره ای و بارچینی نامنظم است. در روش قالبی که معمول ترین روش بارگیری درلیفتراک است به علت ناپایداری ردیف های بالایی بارهای چیده شده، بار را باید به کمک سیم بکسل، تسمه و روش های دیگر به طور محکم بست و مهار کرد. در روش آجری همانند آجرچینی، بارها چیده شده و هر سطح حدود 90 درجه چرخش پیدا می کند و بارها در یکدیگر همانند آجر فرو رفته و باعث مهار شدن یکدیگر می شوند. در روش فرفره ای زمانی که نتوان از الگوی آجری به دلیل ناپایداری بار استفاده کرد، به کار گرفته می شود. در روش بارچینی نامنظم از تکه های چوبی، تخته های چندلا یا مقواهای کلفت در بین لایه های بارهای با شکل های نامنظم مانند قالب های ریخته گری، کیسه ها و سایر شکل های نامنظم استفاده می شود تا پایداری این گونه از بارها تثبیت شود.
چه مدت زمان بخش های مختلف لیفتراک نیاز به سرویس دارد؟

پردیس صنعت
در لیفتراک های گاز سوز، مخزن گاز در پشت دستگاه روی وزنه تعادلی نصب است و با حفاظ مخصوصی برای جلوگیری از افتادن بسته می شود. وزن یک کپسول پر فولادی حدود 40 کیلوگرم و کپسول های جدید آلومینیومی 15 تا 25 کیلوگرم است. کپسول های گاز باید به طور افقی روی لیفتراک نصب شوند. لیفتراک هایی که با سوخت گاز مایع (LPG) کار می کنند به دلیل سرد بودن گاز مایع، نیازمند استفاده از دستکش مناسب هستند. ظروف محتوی گاز مایع نباید بیش از حد پر شوند. به دلیل سنگین بودن پروپان از هوا دقت کنید که هنگام سوخت گیری برای جلوگیری از انفجار هیچ گونه نشتی رخ ندهد. طبق استانداردهای کانادا مقدار مجاز پروپان برای یک شیفت 8 ساعته کاری 1000 پی پی ام است. لازم به ذکر است که فقط از ظروف محتوی گاز مایع که برای لیفتراک درست شده اند استفاده کنید.
تا چه میزان ظرفیت لیفتراک برای انتقال است؟

پردیس صنعت
جدول بار دستگاه که نشان دهنده ظرفیت دستگاه در فواصل مختلف از نظر ارتفاع دکل و مرکز بار است، باید در دستگاه نصب شده و در دسترس راننده بوده و او نیز هنگام جابه جایی بار قادر به خواندن و استفاده از آن باشد.
حداکثر ارتفاع شاخک لیفتراک بدون بار در حال حرکت باید چقدر باشد؟

پردیس صنعت
حداکثر ارتفاع از سطح زمین باید 15 سانتی متر باشد.

شما هم سوال خود را بپرسید:
کد امنیتی:
کد امنیتی
تصویر جدید
مشتریان ما

لیست بعضی از خریداران لیفتراک پردیس صنعت:

 

نام شرکت

زمینه فعالیت

مکان

دستگاه خریداری شده

ایران چوب

چوب و کابینت

اصفهان- نجف آباد

لیفتراک دیزلی 5 تن

لایه های آغشته کویر

صنعتی

اصفهان

لیفتراک دیزلی 5 تن

همپای صنعت

صنعتی

اصفهان

لیفتراک دیزلی 5 تن

تک ستاره گلپایگان

شیمیایی

اصفهان- گلپایگان

لیفتراک دیزلی 3.5 تن

نمکال

 

خراسان رضوی- سبزوار

لیفتراک 2 تن دوگانه سوز

ایران پلاست

پلاستیک

چهارمحال و بختیاری-شهرکرد

لیفتراک 2 تن دوگانه سوز

پیشگامان پخش صدیق

پخش مواد غذایی

تهران

لیفتراک 2 تن دوگانه سوز

خنج نوشینه

صنایع غذایی

فارس

لیفتراک 1.8 تن دوگانه سوز

سردخانه دنای شرق

سردخانه میوه کهگیلویه و بویراحمد-یاسوج لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

شرکت پیشگام

قطعات و تجهیزات خودرو

البرز- اشتهارد

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

نشریه معارف

چاپ و نشر

قم

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

بانک سپه

اداری

اصفهان

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

بیسکویت فرخنده

صنایع غذایی اصفهان

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز

چینود صنایع غذایی اصفهان لیفتراک 3 تن دوگانه سوز
ظریف مصور نساجی چهارمحال و بختیاری- بروجن لیفتراک 2 تن دیزلی
فرمان خودرو قطعات خودرو اصفهان لیفتراک 3 تن دوگانه سوز
بالان صنعت تولید بالابر فارس-شیراز لیفتراک 3 تن دوگانه سوز
اطلس پمپ سپاهان قطعات خودرو اصفهان لیفتراک 2.5 تن دیزل

تعاونی کارکنان ذوب آهن

کانکس سازی

اصفهان

لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز


  
درخواست خرید
عنوان محصول:
نام شما:
ایمیل:
تلفن:
پیام:
کد امنیتی:

شماره تماس: 

03133880391 و 09133189353

دریافت کاتالوگ جامع