کمپرسور هوا 2000 لیتری

کد این محصول: 410

031-33880391
031-33880391
031-33880391
0913-3189353
0912-4777929
031-33880391
  
معرفی و مشخصات

فروش كمپرسور 2000 ليتري      

جهت اطلاع از شرایط خرید کمپرسور هوا 2000 لیتری و قیمت کمپرسور هوا 2000 لیتری با ما تماس بگیرید.

 

در حالتهاي: سه فاز خوابيده و ايستاده

 مدل: ايرمك ايتاليا

ظرفيت مخزن :  1250 ليتر

ميزان توليد باد: 2000 ليتر در دقيقه

موارد استفاده: سنگبري، كارخانجات، صنعت سند بلاست و...

پرسش و پاسخ
کمپرسور باد پیستونی 2000 لیتری چیست ؟

پردیس صنعت
وسیله ای است که هوا را فشرده سازی نموده و در مخزن نگهداری می کند. موقعی که هوا از مخزن به روشی کنترل شده آزاد می شود، نیروی قابل توجهی وجود خواهد داشت و این نیرو می تواند کاربردهای بسیار وسیعی در صنایع مختلف داشته باشد. این دستگاه را با عناوین دیگر نیز می شناسند: پمپ باد پیستونی، کمپرسور هوا، پمپ هوای فشرده و ...
کمپرسور باد پیستونی 2000 لیتری چگونه کار می کند؟

پردیس صنعت
به طور ساده کمپرسور هوا با مکش هوای محیط و ذخیره سازی آن در مخزن مربوطه باعث افزایش فشار آن می شود. موقعی که فشار به حد دلخواه برسد، موتور کمپرسور و سیلندر با استفاده از کلید مخصوص به طور اتوماتیک خاموش می شود و زمانی که هوای ذخیره شده به کار گرفته شود و فشار در مخزن کاهش یابد دوباره کمپرسور به طور اتوماتیک شروع به کار می کند تا فشار به حد مطلوب اولیه برسد. شایان ذکر است متداول ترین نوع کمپرسور، کمپرسور پیستونی است.
کاربردهای کمپرسور بادی پیستونی 2000 لیتری چیست؟

پردیس صنعت
این وسیله کاربردهای وسیعی در صنایع و کارخانجات دارد. زیرا بعد از انرژی الکتریسیته تنها انرژی که می تواند به صورت شبکه در سطح کارخانه توزیع شده و به صورت های دیگر انرژی درآید بطوریکه جک های قوی پنوماتیک، سنگ های بادی، دستگاههای سند بلاست و دستگاههای نساجی و حتی در دستگاههای دندانپزشکی به کار رود انرژی هوای فشرده می باشد. بطور کلی، این وسیله برای کلیه وسایلی که برای کار کردن نیاز به فشار هوای بالا دارند نیاز به این دستگاه محسوس است. معمولاً کاربردهای کمپرسور 2000 لیتری عبارتند از : سنگ بری، کارخانجات، آپاراتی سنگین، صنعت سند بلاست و ....
آیا می توان از کلیه وسایلی که برای کار نیاز به کمپرسورهای باد پیستونی دارند از هر نوع کمپرسوری استفاده کرد؟

پردیس صنعت
خیر، معمولا بسته به نوع کاری که دارید نیاز است که کمپرسور بادی پیستونی مناسب را انتخاب کنید. اگر ابزارهایی که استفاده می کنید نیاز به فشار هوای اندکی دارند کمپرسورهای بادی با حجم کوچکتر جوابگوی شما خواهد بود ولی اگر پرکار هستید و ابزارهای کاری شما مرتب نیاز به استفاده از فشار هوای مناسب و قدرت بیشتری دارند توصیه می شود متناسب با کار خود از کمپرسورهای بادی پیستونی بزرگتر و یا کمپرسورهای اسکرو استفاده کنید. در صورتی که کمپرسور در حین کار، بیش از زمان معین (30 تا 40 دقیقه) بطور مداوم روشن بود بدین معنی است که ظرفیت کمپرسور نسبت به حجم کار شما کوچک است.
حجم و ظرفیت کمپرسورهای باد پیستونی چقدر است؟

پردیس صنعت
کمپرسورهای بادی پیستونی در حجم و ابعاد مختلفی هستند که معمولاً از مخزن های 30 لیتری تا 3000 لیتری را شامل می شوند که ظرفیت تولید باد هر کمپرسور نیز متناسب با حجم مخزن همان کمپرسور طراحی و ساخته می شود. ولی کمپرسور 2000 لیتری دارای 1250 لیتر مخزن و 2000 لیتر تولید باد می باشد.
آیا از کمپرسورهای بادی معمولی می توان برای کارهای خاص که نیازمند هوای خشک و تمیز است، استفاده کرد؟

پردیس صنعت
در صورتی که متناسب با کار مورد نظر خود به باد خشک (بدون رطوبت) یا باد بدون روغن یا باد بی بو احتیاج دارید، می توانید بر حسب حجم کمپرسور، فیلترهای متناسب با آن را در مسیر خروجی هوای کمپرسور قرار دهید.
ایمنی کمپرسورهای باد چگونه است؟

پردیس صنعت
سوپاپ اطمینان وسیله ای است که به این منظور در کمپرسور باد به کار گرفته شده است به شکلی که فشار هوای درون مخزن بیش از حد آستانه ظرفیت مخزن دستگاه نشود و درصورت عمل نکردن کلید قطع کن اتوماتیک، با تخلیه هوای اضافی از درون مخزن، فشار را بطور عادی بر روی حد اطمینان نگه می دارد.
منبع تغذیه کمپرسور باد پیستونی چیست؟

پردیس صنعت
کمپرسورهای باد به طور معمول با برق تکفاز و سه فاز کار می کنند، ولی انواع مختلف آن ها که با سوخت های بنزین و گازوئیل کار کنند و برای کارهای سیار استفاده شوند، نیز وجود دارند ولی کمپرسور 2000 لیتری در حالت خوابیده و سه فاز وجود دارد.
خدمات پس از فروش و گارانتی کمپرسورهای باد پیستونی چه مدت است و چه خدماتی در این زمان ارائه می شود؟

پردیس صنعت
شامل یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است که در این مدت قطعات یدکی پمپ باد تامین خواهد شد. همچنین در زمان یک سال گارانتی اگر بخشی و یا قطعاتی از نظر ساخت در کارخانه ایراد داشته اند و نحوه کار با آن موجب خرابی آن نشده باشد، بدون هزینه تعویض خواهند شد.

شما هم سوال خود را بپرسید:
کد امنیتی:
کد امنیتی
تصویر جدید
نکات نگهداری

نکات مربوط به راه اندازی و نگهداری کمپرسورهای باد

::::::: الف: نکات مربوط به راه اندازی
- جهت روشن نمودن کمپرسور در هر دو نوع ( تکفاز و سه فاز ) برق جداگانه از کنتر گرفته شود و اتصال برقرار گردد و به هیچ عنوان در سیستم تکفاز دو شاخه به پریز برق زده نشود. به دلیل اینکه بعد از یکی دو مرحله خاموش و روشن شدن کابلهای داخل پریز و دیوار داغ گردیده و باعث نرسیدن برق به دینام و در نتیجه باعث سوختن دینام و قطعات برقی کمپرسورمی گردد که دینام و قطعات برقی شامل گارنتی نمی باشد.
- در کمپرسورهای سه فاز به طریقه اتصال سیم ها به کلید و دینام دقت شود. جهت حرکت تسمه می بایست در جهت فلش درج شده روی دینام باشد در غیر این صورت جای یکی از سیم ها با جای یکی از دو سیم دیگر تعویض گردد.
- برای استفاده از کمپرسور در مکان های دور از کنتر برق ، تا حد امکان از طولانی کردن سیم برق خودداری شود و در عوض طولانی کردن سیم، شیلنگ باد طولانی شود. طولانی کردن سیم برق کمپرسور افت فشار را به همراه خواهد داشت و ممکن است باعث سوختن دینام و کلیه قطعات برقی شود.
- مقدار روغن باید تا نصف شیشه روغن نما باشد و یا در سیلندرهایی که به جای شیشه دارای گیج هستند باید تا خط دوم گیج باشد.
(تذکر: در هنگام چک کردن مقدار روغن باید کمپرسور در مکان صاف قرار گرفته و قبل از آن خاموش بوده باشد )

::::::: ب : نکات مربوط به نگهداری
- جهت جلوگیری از پوسیدگی و زنگ زدگی، آب جمع شده در داخل مخزن توسط شیر قرار گرفته در زیر کمپرسور تخلیه گردد.
- روغن سیلندر بسته به محیط ( گرد و خاک و شرایط خاص) و میزان زمان استفاده از کمپرسور ، هر چند وقت یکبار باید مورد بازرسی قرار بگیرد و در صورت نیاز تعویض گردد.
( تذکر: برای تعویض روغن حتما از روغن مخصوص کمپرسور استفاده شود)
- فیلتر هوای سیلندر بسته به محیط ( گرد و خاک و شرایط خاص) و میزان زمان استفاده از کمپرسور ، می بایست هر چند وقت یکبار کنترل شود و در صورت نیاز پاکیزه و یا تعویض گردد.
- برای روشن و خاموش کردن کمپرسور از کلید روی کمپرسور و برای کمپرسورهایی که تابلو برق دارند با استفاده از کلید روی تابلو برق استفاده شود.

::::::: ج : نکات مربوط به عیب یابی
- در صورت شنیدن صدای نشتی باد در زیر کلید ممکن است در درجه اول لاستیک درون شیر یک طرفه سوخته باشد ( که باد تولیدی سیلندر به صورت کامل داخل مخزن نمی شود و از طریق لوله باریک به سوپاپ زیر کلید آمده و خارج می شود) و در درجه دوم ممکن است کلید خراب شده باشد.
- در صورتی که در حین کار کردن کمپرسور از دهنه ورودی روغن ، روغن به بیرون پاشیده شود، دلیل آن ریختن بیش از اندازه روغن درون کمپرسور می باشد.

تهیه و تنظیم: واحد خدمات پس از فروش پردیس صنعت
 

مشتریان ما

لیست بعضی از خریداران  پردیس صنعت:

 

نام شرکت/شخص

زمینه فعالیت

مکان

دستگاه خریداری شده

شرکت رویانا صنعت

صنعتی

شهرک صنعتی سگزی

کمپرسور پیستونی 2000لیتری

آقای بهرامیان

خوراک دام

شهرکرد

کمپرسور پیستونی 2000لیتری

آقای صدیقی

سردخانه

ماهشهر

کمپرسور پیستونی 2000لیتری

شرکت صنایع سپاهان

بسته بندی

نجف آباد

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

شرکت جاده رانان پرشین

تعمیرگاهی

اصفهان

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

نمایندگی پروتون

تعمیرگاهی

اصفهان

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

خدمات تیوبلس

تعمیرگاهی

اصفهان

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

صنایع چوب به فخر

چوب

شهرک صنعتی جی

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

کارخانه خوراک دام پرشیا

خوراک دام

شیراز

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

سنگبری خوب سنگان

سنگبری

شهرک صنعتی محمودآباد

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

صنایع شهید نوری

صنعتی

اصفهان

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

شرکت بسپار

صنعتی

عسلویه

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

شرکت بنیاد بتون

سنگبری

شهرک صنعتی محمودآباد

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

گاراژ خوزستان

تعمیرگاهی

اصفهان

کمپرسور پیستونی 1500لیتری

شرکت شهاب اصفهان

صنعتی

اصفهان

کمپرسور پیستونی 1000لیتری

شرکت آسانسور سپاهان

صنعتی

اصفهان

کمپرسور پیستونی 1000لیتری

سنگبری پگاه

سنگبری

شهرک صنعتی محمودآباد

کمپرسور پیستونی 1000لیتری

درخواست خرید
عنوان محصول:
نام شما:
ایمیل:
تلفن:
پیام:
کد امنیتی:

شماره تماس: 

03133880391 و 09133189353

دریافت کاتالوگ جامع