لیفتراک دوگانه سوز 1.5 ، 1.8 ، 2 تن

کد این محصول: 111

  
معرفی و مشخصات

فروش لیفتراک دوگانه سوز 1.5 ، 1.8 ، 2 تن

جهت اطلاع از قیمت لیفتراک دوگانه سوز 1.5 ، 1.8 ، 2 تن و نحوه خرید لیفتراک دوگانه سوز 1.5 ، 1.8 ، 2 تن با ما تماس بگیرید.

 

لیفتراک هایی توانمند برای هر کاربردی

راحت، با بهره وری بالا و هزینه نگهداری کم عوامل برد مدل های پروفایو است. دوسان جمعی از ویژگی ها را که شامل  تکنولوژی های پیشرفته، راحتی کاربر، کارآیی عملکرد و پیشرفت در خدمات رسانی است را ارائه می دهد.  پرو فایو بهره وری را افزایش داده و هزینه های کارکردی را با قسمت هایی کاهش می دهد:

بهبود راحتی کاربر، قدرت بالا، کارآیی سوخت، تنظیم انتشار موتورها، دیسک ترمزهای خنک شده با روغن بدون هزینه نگهداری، انتقال نیروی برگشت، بالابر و کج شدگی آن با والو کنترل هیدرولیک قفل می شود، سیستم هوشمند کاربر

دیسک ترمز که با روغن خنک می شود

اساسا بدون هزینه، دیسک ترمزهای با روغن خنک شده تجهیزات استانداردی هستند.

اکسل کاملا شناور خودرو

انتقال نیروی برگشت

والو کنترل سوارشده که به دقت فشار روغن کلاچ را تنظیم کرده است که هدایت جلو و عقب به طور نرمی انجام می شود. کلا جایی که پرت ها قرار گرفته اند بررسی کردن و تمیز کردن آن آسان است.

سیستم فرمان کاملا هیدرواستاتیک

با طراحی بلبرینگ غلتکی  ردیف شده برای اجرا در محیط های آلوده و کاربری ها بسیار با امکان واکنش سریع

افزایش ظرفیت خنک سازی

رادیاتور آلومینیومی ظرفیت خنک سازی عالی را فراهم نموده است با بهبود جریان هوا که نیاز موتور را در کارهای با ظرفیت زیاد در محیط هایی با تقاضای زیاد را برآورده می کند.

آسایش با کارآیی هم معناست

دوسان می داند که راحتی کاربر عنصری کلیدی در سطح بهره وری برای انتقال هرگونه موادی در انبار است و پروفایو شامل قسمت هایی برای به دست آوردن حداکثر سطح کارایی و راحتی است.

فضای مناسب برای کاربر با طراحی عالی

جاپای مناسب برای کاربر، از لحاظ ارگونومیکی ستون فرمان شیب دار و پدال ها  طوری قرار گرفته اند که سهولت کار را ممکن می سازد.

پانل ابزار یکپارچه

پانل ابزار یکپارچه و مرکزی که آسان برای خواندن است و کارایی را برای کاربر حداکثر می کند. درجه سوخت، ساعت متر موتور، فشار روغن موتور، سردکننده و دمای انتقال، قفل شدگی دکل، کمربند ایمنی، درجه سطح روغن ترمز را دارد تا کاربر را آگاه نموده و وی را از همه سیستم های کارکردی وسیله آگاه کند.

سیستم هوشمند کاربرOSS) Operator Sensing System)

دارای آلارم پارک است که زمانی که کاربر صندلی را بدون فعال نمودن ترمز پارک ترک می کند هشدار می دهد. چراغ هشدار که نشانگر بستن کمربند است برای 10 ثانیه به کاربر یادآوری می کند که کمربند خود را ببندد. انتقال به وضعیت خنثی به معنی انتقال بطور خودبخودی به حالت خنثی تغییر می یابد زمانی که کاربر صندلی را ترک می کند با حرکت موتور و اهرم هدایت در جلو و عقب

موقعی که کاربر لیفتراک را به عقب می راند، قسمتی وجود دارد که بسته به تمایل فرد بوقی  فعال شده تا  به افراد اطراف وسیله هشدار دهد

پرسش و پاسخ
لطفا انواع دکل های دوبلکس، کانتینررو و غیره را توضیح داده و موارد استفاده هر کدام را بگوئید
سوخت لیفتراک های دوگانه سوز چیست؟

پردیس صنعت
سوخت به صورت گاز و بنزینی است که باید حداقل یک چهارم سطح مخزن آن از سوخت مناسب پر باشد تا لیفتراک شروع به کار کند.
آیا رانندگی با لیفتراک نیاز به گواهینامه دارد؟

پردیس صنعت
راننده لیفتراک باید دارای گواهینامه مخصوص رانندگی با این وسیله باشد و آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشد. او باید توانایی مناسبی از نظر بینایی، شنوایی و جسمانی داشته باشد. در برنامه های آموزشی باید با کلیه دستورالعمل های عملیاتی، هشدارها و احتیاط کاری با انواع لیفتراک آشنا شده و تفاوت های بین لیفتراک و خودرو را شناخته و مهارت لازم در بارگیری و تخلیه بار را فرابگیرند که این می تواند منجر به کاهش حوادث و آسیب های وارده به تولید شود.
چه عواملی باعث کاهش خطر واژگونی و افزایش پایداری لیفتراک می شود؟

پردیس صنعت
عواملی که باعث کاهش خطر واژگونی و افزایش پایداری لیفتراک می شود شامل موارد ذیل است.
مطمئن شوید بار پایدار بوده و به صورت ایمن روی شاخک ها قرار گیرد. تا زمانی که بارها را در برنگرفته اید شاخک ها را به جلو حرکت ندهید. بار را تا حد ممکن به عقب بیاورید تا تعادل آن برقرار شود. هنگام حرکت، بار را تا حد ممکن نزدیک سطح زمین نگهدارید. همواره با سرعتی برانید که بتوانید بدون بر هم خوردن پایداری، دستگاه را متوقف کنید. در سطوح لغزنده، لیز و خیس با سرعت پایین رانندگی کنید.هنگام چرخش در پیچ ها تا حد ممکن سرعت را کم کنید. از رانندگی در سطوح سست و دارای فرورفتگی و برآمدگی دوری کنید.
لیفتراک ایمن چه نوع لیفتراکی است؟

پردیس صنعت
لیفتراک ایمن لیفتراکی است که بتواند در شرایط مختلف پایداری خود را حفظ کرده و با سرعت و دقت بیشتر در زمان کمتر بتواند بارهای بیشتری را جابه جا کند بدون اینکه حادثه ای به وجود آورد. از جمله سیستم های جدید الکترونیکی هوشمند که برای افزایش پایداری این دستگاه طراحی و روی آن نصب می شود سیستم پایداری فعال SAS است.
بارگیری در لیفتراک ها چگونه است؟

پردیس صنعت
بارگیری در لیفتراک ها به شیوه های مختلفی وجود دارد که شامل روش های قالبی، آجری، فرفره ای و بارچینی نامنظم است. در روش قالبی که معمول ترین روش بارگیری درلیفتراک است به علت ناپایداری ردیف های بالایی بارهای چیده شده، بار را باید به کمک سیم بکسل، تسمه و روش های دیگر به طور محکم بست و مهار کرد. در روش آجری همانند آجرچینی، بارها چیده شده و هر سطح حدود 90 درجه چرخش پیدا می کند و بارها در یکدیگر همانند آجر فرو رفته و باعث مهار شدن یکدیگر می شوند. در روش فرفره ای زمانی که نتوان از الگوی آجری به دلیل ناپایداری بار استفاده کرد، به کار گرفته می شود. در روش بارچینی نامنظم از تکه های چوبی، تخته های چندلا یا مقواهای کلفت در بین لایه های بارهای با شکل های نامنظم مانند قالب های ریخته گری، کیسه ها و سایر شکل های نامنظم استفاده می شود تا پایداری این گونه از بارها تثبیت شود.
چه مدت زمان بخش های مختلف لیفتراک نیاز به سرویس دارد؟

پردیس صنعت
قسمت های مختلف لیفتراک را باید چند وقت یک بار بررسی یا تعویض کرد. سیستم هیدرولیک، روغن موتور در دیزلی، بنزینی و گازی، روغن سیستم نیروی محرکه و فیلتر هوا هر 8 ساعت باید بازدید شوند. لولاهای دکل، پین لوله ها، میله رابط فرمان و چرخ ها، بلبرینگ ها هر 200 ساعت و بلبرینگ های چرخ هر 1000 ساعت باید روغن کاری شوند. روغن موتور در دیزلی، بنزینی و گازی هر 200 ساعت ، روغن سیستم نیروی محرکه هر 1000 ساعت ، فیلتر هوا هر 2000 ساعت، روغن دیفرانسیل هر 1000 ساعت، فیلتر روغن هیدرولیک هر 2000 ساعت، فیلتر روغن انتقال قدرت هر 2000 ساعت کارکرد دستگاه باید تعویض شود.
تا چه میزان ظرفیت لیفتراک برای انتقال است؟

پردیس صنعت
جدول بار دستگاه که نشان دهنده ظرفیت دستگاه در فواصل مختلف از نظر ارتفاع دکل و مرکز بار است، باید در دستگاه نصب شده و در دسترس راننده بوده و او نیز هنگام جابه جایی بار قادر به خواندن و استفاده از آن باشد.
حداکثر ارتفاع شاخک لیفتراک بدون بار در حال حرکت باید چقدر باشد؟

پردیس صنعت
حداکثر ارتفاع از سطح زمین باید 15 سانتی متر باشد.

شما هم سوال خود را بپرسید:
کد امنیتی:
کد امنیتی
تصویر جدید
مشتریان ما

نام شرکت

زمینه فعالیت مکان دستگاه خریداری شده
سردخانه بارد سردخانه اصفهان-شهرک صنعتی مبارکه لیفتراک 2 تن دوگانه سوز
پخش فرخنده پخش مواد غذایی اصفهان- جاده شیراز 1.5 تن دوگانه سوز
نمکال   خراسان رضوی- سبزوار لیفتراک 2 تن دوگانه سوز
ایران پلاست پلاستیک چهارمحال و بختیاری-شهرکرد لیفتراک 2 تن دوگانه سوز
تولیدی کیمیای ایران شیمیایی اصفهان- شهرک صنعتی رازی لیفتراک 2 تن دوگانه سوز
مواد غذایی آرمین صنایع غذایی چهارمحال و بختیاری لیفتراک 2 تن دوگانه سوز
پیشگامان پخش صدیق پخش مواد غذایی تهران لیفتراک 2 تن دوگانه سوز
اشکان شیمی شیمیایی اصفهان لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز
بانک سپه مالی اداری اصفهان لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز
بیسکویت فرخنده صنایع غذایی اصفهان-شهرک صنعتی جی لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز
خنج نوشینه صنایع غذایی فارس لیفتراک 1.8 تن دوگانه سوز
سردخانه سپاهان سرد سردخانه اصفهان- شهرک صنعتی جی لیفتراک 1.8 تن دوگانه سوز
سردخانه دنای شرق سردخانه میوه کهگیلویه و بویراحمد-یاسوج لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز
شرکت پیشگام قطعات و تجهیزات خودرو البرز- اشتهارد لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز
نشریه معارف چاپ و نشر قم لیفتراک 1.5 تن دوگانه سوز
درخواست خرید
عنوان محصول:
نام شما:
ایمیل:
تلفن:
پیام:
کد امنیتی:

شماره تماس: 

03133880391 و 09133189353

دریافت کاتالوگ جامع